O nás

Firma dobrý-instalatér.cz s.r.o. vznikla jako logické pokračování podnikání Ing. Marka Stanislava jako fyzické osoby, který se v oboru pohybuje již od konce svých studií na stavební fakultě VUT v Brně, obor TZB v roce 2000 a jako samostatný podnikatel od roku 2008.

Zajišťujeme zakázky na klíč: Cenový i technický návrh, odborná montáž, záruční a pozáruční servis, nadstandardní záruky, odborné posouzení instalací.

Náš zákazník, náš pán. Spokojenost našich zákazníků i našich montérů je u nás na prvním místě a dennodenně pro to děláme maximum. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní a zkušení odborníci. Moc si jich vážíme, jelikož tvoří základní kameny naší firmy.

Postaráme se o váš kotel, tepelné čerpadlo i klimatizaci. Navrhujeme i realizujeme kotelny a topení v obytných i kancelářských objektech. Topení, vodoinstalatérství i plyn pro nás tedy nejsou žádnými obtížemi. Lehce si poradíme klidně i s podtlakovou kanalizací nebo solárními systémy.


Firma Dobrý instalatér

Provádíme prohlídky, úřední tlakové zkoušky a revize domovních i průmyslových zařízení a plynovodů. Specializujeme se na rekonstrukce bytových jader včetně likvidace tzv. azbestové zátěže. Staráme se pravidelný servis kotlů, návrhujeme a realizujeme kotelny a topení v obytných i kancelářských objektech. Namontovali jsme již mnoho solárních systémů a tepelných čerpadel. Jednatel - Ing. Marek Stanislav je revizní technik a člen ČSTZ - České sdružení pro technická zařízení.

Dále držitel certifikátů:

- certifikát č. 1511/22 kategorie I pro nakládání s chladivy ("freony") - regulované látky, F-plyny, vč. hořlavých chladiv

- servisní mechanik "malých" chladicích a klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel 23-054-H

- montáže tepelných čerpadel a získání dotací 26-074-M

- elektromontér fotovoltaických systémů 26-014-H

 

Firma Dobrý instalatér

Spolupracujeme se stavebními společnostmi jako PS Brno, Esox, Moravostav Brno, ZIPP Brno, PKS stavby, Kaláb, Přemysl Veselý, Alpine-Energie, JB Stavební, Unistav, ŽSD, Stavos Brno, Staeg, PSK group, SKRSTAV, IMOS, Vašstav, MSU, MSO Kyjov, Zlínstav, Pozemstav, I.vyškovská stavební společnost, HT Steel, 1Vasto, Kalaha, Tocháček a další. Montáže provádíme i na Slovensku a jsme registrováni ke slovenskému DPH. Zázemí naší společnosti je tvořeno vlastními kancelářskými prostorami, skladovou halou a dílnou.

Firma Dobrý instalatér

Na naše práce poskytujeme záruku v délce 5 let. Servis zajišťujeme do 24 hodin. Výběrem naší společnosti vždy získáte komplexní péči, kvalitu, serióznost a to vše za dobrou cenu.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Související